Festyn - 10.06.2017

10.06 (sobota) od 11:00 do 14:00 na terenie Centrum Kształcenia Sportowego odbędzie się festyn rodzinny pod nazwą "Bezpieczne Wakacje". W najbliższym czasie na stronie szkoły pojawi się kilka informacji dotyczących festynu. Na kilkanaście dni przed jego terminem na osiedlu znajdziemy plakaty i ulotki dotyczące tej imprezy.

Podczas festynu będzie wiele atrakcji. Ale jedna z nich jest specjalnie dedykowana dla NAS! Będzie to "Turniej Dzikich Drużyn". Będą mogły w nim wziąć udział zespoły złożone z co najmniej 8 zawodników. Czterech powyżej 14 roku życia i czterech poniżej tej granicy. Zapisy zespołów będą przyjmowane do godziny 12:30 a turniej wystartuje o godzinie 13:00. Planowe zakończenie rozgrywek przewidujemy na godzinę 15:30-16:00.

Powstaje więc pytanie co robimy z resztą dnia?! Jest propozycja by po rozgrywkach udać się na Jeleni Staw (os. Kijewo) i spędzić tam czas przy ognisku/grillu w klimacie integracyjnym.

Proszę o wypowiedzenie się na ten temat na FB Rodziców i porozmawiać w gronie poszczególnych roczników!

Wracając do tematu samego festynu chciałbym by fajnie zakończyć rozgrywki Rodziców i Dzieci. Dlatego mam gorącą prośbę! Jeżeli dysponujecie Państwo znajomościami, kontaktem do osób które mogły by ufundować np nagrody dla wszystkich uczestników Turnieju proszę porozmawiać z nimi na ten temat. W zamian za wsparcie Festynu - Turnieju Dzikich Drużyn jest możliwość umieszczenia reklamy w wielu miejscach związanych ze szkołą czy samym Festynem.

Przed Turniejem Dzikich Drużyn na Orliku zostanie zorganizowany Turniej Piłki Nożnej w ramach Igrzysk Malucha. Będę potrzebował trochę pomocy przy przeprowadzeniu tej imprezy. Rodziców, którzy są chętni do sędziowania podczas gry najmłodszych proszę o informację zwrotną smsem do Łukasza Wrzoska. Turniej dla Przedszkolaków potrwa od 11:30 do 13:00.

Gorąco zachęcam do wsparcia inicjatywy!