Wyjście na Pogoń 04

W tym artykule znajdziecie informacje dotyczące niedzielnego wyjścia na mecz Pogoni 04.

Umieszczam dwie wiadomości, które zostały wysłane do trenerów i opiekunów drużyn zaproszonych na to wydarzenie. Informacje znajdujące się poniżej powinny wyczerpać temat.

02.03.2018:
Cześć! Okazuje się że strefa VIP na Twardowskiego nie jest w stanie przyjąć aż tylu kibiców (max. limit to 120) a jest na listach łącznie 160 osób.

Więc podjąłem decyzję o zarezerwowaniu całego sektoru na pozostałych trybunach dla nas i rodziców.
Siadamy wspólnie na sektorze po prawej stronie od wejścia.
Zbiórka dla nas jest o 16:10. Po tej godzinie udostępniam niewykorzystane miejsca.
Kilka minut po zakończeniu meczu odbędzie się spotkanie z piłkarzami. Na parkiecie. Wspólne zdjęcia itp. Zapraszam!
Proponuje ubrać zawodników w dresy klubowe. Zachęcam również do zabrania barw Pogoni!

Strefa VIP w Netto Arenie jest większa! Wiec automatycznie zaproszono Nas na najbliższy mecz w Arenie. Jak będę znał szczegóły to Wam przekaże.

24.02.2018:
Witam Koleżanki i Kolegów!

Zgodnie z wcześniejszą umową przesyłam informację i formularz dotyczące realizowania nagrody za udział wSportowych Mikołajkach 2017.
Wydarzenie:
Mecz Futsal Ekstraklasy
POGOŃ 04 SZCZECIN - MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
Data: 04/03/2018 - 16:30
Miejsce: Hala MOSRiR (Szczecin, ul. Kazimierza Twardowskiego 12B)
Jest to pojedynek sąsiadów z tabeli. Oba zespoły walczą o lokaty w górnej połowie tabeli, rozgrywek o mistrzostwo Futsal Ekstraklasy.
UWAGA! Listy zaproszonych!
W załączniku przesyłam druk, który musicie wypełnić by móc zrealizować nagrodę. Lista, którą mi prześlecie musi być zrobiona w tym dokumencie!
TERMIN!Na listy czekam tylko do poniedziałku 26.02 do godziny 20:00! Po tym terminie nie będzie możliwości dołączenie kolejnych zawodników do strefy VIP!
Kilka informacji:
  1. Jeden opiekun na 10 zawodników na liście.
  2. Osoby wpisane na listę będą uprawnione do wejścia do strefy VIP.
  3. Rodzice dzieci mogą wejść bezpłatnie na halę i usiąść w pozostałych strefach.