Badania - trzecia tura - IX, X, XI i XII

Podaję listę kolejnych zarejestrowanych na badania. Jest to TRZECIA I OSTATNIA GRUPA! Jeżeli ktoś ma problem z tym terminem i godzinami badań obowiązkowo przesyła smsem trenerowi Łukaszowi taką informację. Dla takich osób jest 14 dni na zrobienie badań we własnym zakresie. Po tym okresie dziecko nie będziemogło brać udziałuw zajęciach.

Karty zdrowia należy pobrać od trenerów przed badaniami (osoby które już je mają wyrobione). Nowe osoby kartę zdrowia otrzymają w przychodni. Po badaniach każdy dostarcza kartę zdrowia do trenera swoje rocznika w wersji oryginalnej! Jeżeli ktoś potrzebuje robi kopię we własnym zakresie (tylko dla siebie). Jeżeli w szkołach potrzebne są oryginały kart zdrowia to kopię dla klubu wykonuje tylko przedstawiciel klubu (trenerzy).

Informacja od Pani Ewy (pielęgniarki):
"Witam,
Przypominam, że zawodnicy pierwszorazowi zgłaszają się do Poradni Sportowej ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu.
Badania ambulatoryjne (krew: morfologia + ob) dzieci przychodzą po lekkim śniadaniu tzn. nie piją gazowanych i kolorowych napojów i nie jedzą śmieciowego jedzenia, oraz badanie ogólne moczu (należy przywieźć w pojemniku aptecznym).
Laboratorium mieści się na parterze w gabinecie nr 19.
Próby wysiłkowe- gabinet nr 5 - w piwnicy.
Spotkanie z laryngologiem i okulistą - gabinet nr 9.
Lekarz orzecznik przyjmuje w gabinecie nr 5.
Pacjenci, którzy posiadają karty sportowca przynoszą je na badania."

Dokładna rozpiska badań wg załączonego zdjęcia!