Deichmann - 16/17.04

W najbliższy weekend większość chłopców zagra w rozgrywkach Deichmanna. Zbiórka dla Wszystkich jest zaplanowana na 30 minut przed pierwszym meczem drużyny w której występuje dziecko.

Chłopcy z rocznika 2007 (U-9) zgłoszeni do Deichmanna zagrają w reprezentacji Ghany.

Chłopcy z rocznika 2006 (U-11) wytypowani do udziału w Deichmannie zagrają w reprezentacji Szwajcarii.

Z rocznika 2008 (U-9) w ten weekend grają tylko zawodnicy Austrii (mimo że do środowego wieczora będzie w terminarzu ujęta też Australia). Australia zamiast udziału w Deichmannie zagra w rozgrywkach ZZPNu (szczegóły w osobnym artykule.

Rocznik 2009/10 (U-7) zagra w Deichmannie w sobotę rano. Występują jako Anglicy.

By nie robić niepotrzebnego zamieszania umieszczam tylko link do aktualności, w których publikowane są terminarze. Zalecam by zawsze w piątek wieczorem sprawdzać czy terminarz nie uległ zmianie.

Stroje zostaną rozdane przez trenerów w sobotę. Oczywiście rocznik 2006/07 w sobotę rano ma trening na Orliku przy ul. Rydla.

Aktualności Deichmann - Szczecin [kliknij tutaj]