zamknij reklamę

Obóz Lato 2017

Obóz Lato 2017

W tym artykule umieszczone będą wszystkie informacje dotyczące letniego obozu piłkarskiego organizowanego przez KS CKS-ORKę Szczecin.

Przygotowaliśmy ofertę obozu w Kaliszu Pomorskim (woj. Zachodniopomorskie), który zorganizowany zostanie między 29.07 a 5.08. lub 30.07 a 6.08.2017 (obóz będzie organizowany od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli).

Cena za udział w obozie będzie wahać się od 800 do 850 PLN w zależności od ilości uczestników.

Na obozie będziemy z zawodnikami Akademii Piłkarskiej Bolluś Szczecin. Pozwoli nam to na zmniejszenie kosztów organizacji.

Zapisy
Udział dziecka należy zgłaszać wysyłając sms na nr trenera Łukasza Wrzoska (509 51 87 51) następującej treści: Imię i nazwisko dziecka, "obóz w Kaliszu Pom.". Na wasze zgłoszenia czekam do 26.03!

Ewentualne wpłaty będzie trzeba dokonać w późniejszym terminie. Zostanie on podany po terminie przyjmowania zgłoszeń.

Co będzie się działo podczas obozu?!
Wyjazd zostanie zorganizowany w sobotę lub niedzielę rano. Do Kalisza przyjedziemy na obiad. Powrót do Szczecina planowany jest w godzinach popołudniowych. Przejazd w dwie strony odbędzie się za pomocą autokaru.

Podczas obozu będziemy trenować 2-3 razy dziennie. Wszystkie zajęcia piłkarskie odbywać się będą na obiektach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Stadionu Miejskiego.

Planujemy również korzystać z plaży miejskiej (na zdjęciu), roweru miejskiego oraz kilku atrakcji turystycznych (niespodzianka dla dzieci). Odwiedzimy również Pałac rodu von Güntersberg.

Obozowy Turniej Piłkarski. Wszyscy uczestnicy obozu zostaną podzieleni na zespoły, w których będą rywalizować podczas wieczornych gier na Orliku znajdującym się na terenie ZSP.

Nocleg i wyżywienie
Zabezpieczenie w postaci zakwaterowania i pełnego wyżywienia będzie zorganizowane na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mieszczących się przy ul. Wolności 20 w Kaliszu Pomorskim.

Kadra opiekunów
Na obóz z chłopcami pojadą ich trenerzy klubowi. Będą tam z nami również trenerzy Akademii Piłkarskiej Bolluś.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami na temat Kalisza Pomorskiego opublikowanymi przez Gminę na stronie internetowej kaliszpom.pl

Uczestnicy
Chęć udziału na dzień 29.03 potwierdzili tylko:

 1. Matczak Sz.
 2. Tykocki K.
 3. Targowski A.
 4. Semczyszyn M.
 5. Izbrecht A.
 6. Wolniak M.
 7. Mituła K.
 8. Durdyn D.
 9. Aniśko D.

Termin zgłoszeń został wydłużony do 2.04 (niedzieli) do godz. 18:00.

Dogłosili się jeszcze:

10. Stępiński N.
11. Rutkowski Sz.
12. Sarad A.
13. Koprowicz O.
14. Szemro Sz.

Na obóz jedziemy na 100%. Wyjazd będzie w niedzielę 30.07.

Płatności
Do 31.05 należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 PLN. Do 30.06 wpłacamy resztę kwoty (tj. 650 PLN). Wpłat dokonujemy tylko na konto składkowe opisując: "imię i nazwisko dziecka, obóz w Kaliszu Pom."

Komentarze

Dodaj komentarz
 • trener napisał
  UWAGA! Proszę zacząć dokonywać płatności za obóz!

 • trener napisał
  pełna lista uczestników i termin - aktualizacja

 • trener napisał
  artykuł został zaktualizowany

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij