Półkolonia dla 2009 oraz 2010 i mł.

UWAGA! Zarząd klubu podjął decyzję o zorganizowaniu w tym samym terminie półkolonii dla rocznika 2009 i 2010! Tym samym wszyscy chętni z rocznika 2009 do 16.06 (piątek) mogą zapisywać się na półkolonię piłkarską. W celu zapisania dziecka proszę wysłać sms potwierdzający chęć udziału w półkolonii do trenera Łukasza Wrzoska oraz dokonać wpłaty zaliczki na konto składkowe.

Karta Informacyjna Letnich Półkolonii w CKS-ORCE

„Półkolonie Piłkarskie dla Akademii Młodego Piłkarza”

Zapraszamy do wakacyjnego aktywnego wypoczynku z KLUBEM SPORTOWYM CKS – ORKA SZCZECIN. Organizujemy jeden turnus półkolonii w oparciu o zabawy sportowe, aktywność fizyczną, naukę gry w piłkę nożną oraz bezpieczny wypoczynek w wodzie i na lądzie. Korzystać będziemy między innymi z obiektów sportowo rekreacyjnych CKS przy ul. Rydla 49, Kąpieliska Miejskiego „Dąbie” i wielu innych atrakcji.

Turnusy:
Zorganizujemy jeden z czterech:

1. 03-07.07.2017: CKS przy ul. Rydla 49
  2. 10-14.07.2017: CKS przy ul. Rydla 49 lub szkoła w Dąbiu
  3. 17-21.07.2017: CKS przy ul. Rydla 49 lub szkoła w Dąbiu
  4. 24-28.07.2017: CKS przy ul. Rydla 49 lub szkoła w Dąbiu

Propozycja tygodniowej tematyki półkolonii piłkarskiej:

Poniedziałek – „Gry zespołowe – Piłka Nożna” - gry i zabaw sportowe z akcentem na piłkę nożną.
Wtorek – „Wariaci” – wyjście integracyjne.
Środa – „Gry zespołowe – Piłka Nożna” gry i zabaw sportowe z akcentem na piłkę nożną.
Czwartek – „Gdzie ja mieszkam?” – wyjście integracyjne.
Piątek – „Gry zespołowe – Beach Soccer” - gry i zabaw sportowe z akcentem na piłkę nożną plażową.

Plan przykładowego dnia półkolonii piłkarskiej:

8:30-8:45 Przyjazd dzieci
8:45-9:00 Toaleta przed drugim śniadaniem
9:00-9:30 Drugie śniadanie w stołówce CKS
9:30-10:00 Zajęcia integracyjne z Wychowawcami
10:00-11:30 Zajęcia sportowe na Orliku CKS
11:30-12:00 Zajęcia zabawy integracyjne
12:00-12:10 Toaleta przed obiadem
12:10-13:00 Obiad w stołówce CKS
13:00-14:30 Gry i zabawy sportowe na Orliku CKS
14:30-15:45 Zajęcia integracyjne z Wychowawcami
15:45-16:00 Podwieczorek w stołówce CKS
16:00-16:30 Wyjazd dzieci

Kadra szkoleniowa i wychowawcy:

Wszystkie zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani pedagodzy, wychowawcy,trenerzy i instruktorzy: Łukasz Wrzosek i Daria Durzyńska. Zajęcia specjalistyczne poprowadzą Trenerzy i Instruktorzy Polskiego Związku Pływania: Izabela Tomaszewska, Krzysztof Zaworski oraz Trenerzy i Instruktorzy z kwalifikacjami Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku PiłkiNożnej, UEFA (Europejskiej Federacji Piłkarskiej) oraz ITF (Międzynarodowa Federacja Taekwondo): Piotr Kuś, Marta Krajniak, Rafał Mokrzycki, Marcin Kamecki i Filip Wrzosek.

Uczestnicy:

W turnusie przewidujemy udział dzieci uczęszczających do Akademii Młodego Piłkarza przy KS CKS-ORKA Szczecin z rocznika 2009 oraz 2010 i młodsi.

Podczas półkolonii zostaną utworzone dwie grupy treningowe:

• 2010 i mł.

Karty kwalifikacyjne:

Karty kwalifikacyjne są dostępne w biurze organizatora. Składamy je do 16.06.2017.

Umieszczam również link do karty kwalifikacyjnej [kliknij tutaj] - w razie drukowania proszę to robić w formacie A4 tak by całość składała się w książeczkę formatu A5.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać:
Łukasz Wrzosek – Centrum Kształcenia Sportowego, ul. Rydla 49, gabinet B012 (parter), tel.: 509 51 87 51.

Dokonywanie wpłat tylko na konto organizatora:

Zaliczki w kwocie 100 zł wpłacamy w terminie do 16.06.2017 na konto organizatora.
Pozostałą brakującą kwotę wpłacamy do 30.06.2017 na konto organizator.
Cena półkolonii piłkarskiej dla Akademii Młodego Piłkarza – 300 zł za jeden turnus.

Co warto przygotować dziecku na półkolonię?

Torbę z całym sprzętem można zostawić w sali A101 na cały czas trwania półkolonii. Warto do torby zapakować sprzęt na kąpielisko (ręcznik, kąpielówki, czapkę z daszkiem, krem z filtrem do opalania), sprzęt do treningów na Orliku i w terenie (stroje - koszulki, spodenki, getry), obuwie (korki, halówki/turfy), sandały, klapki. Odzież do chodzenia po szkole i dworze między treningami. Bawełniane koszulki, spodenki. Ortalion, kurtka przeciwdeszczowa. Bidon, legitymacja szkolna lub dokument tożsamości ze zdjęciem.

Zbiórka pierwszego dnia półkolonii jest o godzinie 8:30 w sali A101 na pierwszym piętrze CKS przy ul. Rydla 49.

Regulamin Półkolonii Sportowej Akademii Młodego Piłkarza

Zasady uczestnictwa dziecka w Półkolonii organizowanej przez K.S. CKS-ORKA Szczecin.

Opiekunowie na półkoloniach dokładają wszelkich starań, aby stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do wypoczynku, umożliwić im aktywne uczestnictwo w życiu grupy oraz zorganizować czas wolny w sposób przyjemny i pożyteczny.

1. Uczestnicy półkolonii mają prawo do:
    • spokojnego wypoczynku,
    • uczestniczenia we wszystkich zajęciach, wycieczkach i imprezach organizowanych podczas turnusu
    • wnoszenia próśb i skarg oraz propozycji zmian w programie turnusu.
  2. Uczestnicy półkolonii mają obowiązek:
    • przestrzegać regulaminu oraz zasad uczestnictwa na półkoloniach,
    • przestrzegać regulaminów na wszystkich obiektach i we wszystkich miejscach z których półkolonia będzie korzystała,
    • przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz ppoż.,
    • trzymać się blisko grupy i opiekunów,
    • słuchać się i wykonywać wszystkie polecenia opiekuna,
    • szanować cudzą i osobistą własność,
    • doceniać i szanować pracę innych.
    • uczestniczyć w organizowanych zajęciach.
  3. Postanowienia ogólne: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zastosowania środków dyscyplinarnych w stosunku do uczestników (włącznie ze skreśleniem z listy uczestników półkolonii oraz niezwróceniem płatności za niewykorzystaną część turnusu) w przypadku rażącego łamania zasad uczestnictwa na półkoloniach.