Turniej w Lipianach - 2006/07

W niedzielę 5.03 chłopcy z rocznika 2006/07 zagrają w turnieju halowym w Lipianach. Początek zawodów o 10:00 w hali sportowo-rekreacyjnej przy ul. Kopernika 9 w Lipianach.

W tym artykule znajdziecie wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia.

Kadra:
1. Aleksander Surmacz (r. 2007),
2. Miłosz Oleksiak (r. 2007),
3. Antoni Mituła (r. 2006),
4. Igor Dorna (r. 2007),
5. Bartłomiej Dąbrowski (r. 2006),
6. Stanisław Wiśniewski (r. 2006),
7. Szymon Szemro (r. 2006),
8. Adam Izbrecht (r. 2006),
9. Mateusz Semczyszyn (r. 2006).

Co należy zabrać:
Polecam napój izotoniczny (woda z cytryną i cukrem), owoce, baton. Zabieramy też halówki, ochraniacze, gadżety do piłki (jeżeli ktoś takie posiada i potrzebuje), dokument tożsamości, niebieski strój CKSu-ORKA z niebieskimi getrami (dla osób nie posiadających trener Marcin weźmie stroje klubowe), pieniądze na wpisowe (po 34 PLN).

Wyjazd i powrót:
Zbiórka drużyn w hali w Lipianach jest zaplanowana na 9:30. Do tej godziny muszą wszyscy dotrzeć na miejsce!
Zbiórka dla osób jadących ze Szczecina z rodzicami pozostałych chłopców jest o 8:30 przy wejściu głównym do CKSu przy ul. Rydla 49.

Swoimi autami będą jechali: Pan Surmacz, Pan Semczyszyn, Pan Dąbrowski, Pan Szemro i Pani Piekoszewska.
W aucie Pana Surmacza jedzie Olek i trener Marcin (są jeszcze wolne 2 miejsca).
W aucie Pana Semczyszyna jedzie Mateusz i Adam.
W aucie Pana Dąbrowskiego jedzie Bartek i Antek (są jeszcze wolne 2 miejsca).
W aucie Pana Szemro jedzie Szymon i Stachu.
W aucie Pani Piekoszewskiej jedzie Igor i Miłosz (są jeszcze wolne 2 miejsca).

Jak widać jest wolnych 6 miejsc, więc nie ma konieczności by wszyscy jechali swoimi autami. Nie podaję również składki na paliwo. Myślę, że skoro większość z Was się dogadał już między sobą nie będą w to ingerował. Ewentualnie jeżeli będziecie chcieli zostawić jedno auto w Szczecinie i pojechać w komplecie innym to się dogadać podczas zbiórki na Rydla. Ci co mają już komplet w aucie niech jadą od razu do Lipian.

Powrót do Szczecina jest zaplanowany na godzinę 16:15. O tej porze dzieci powinny być do odbioru przy wejściu głównym do CKSu.

Składka na wpisowe:
Wpisowe od drużyny wynosi 300 PLN. Składa się na nie cały grający zespół. Wyjdzie to po 34 PLN od osoby. Proszę by na miejscu (w Lipianach) chłopcy wpłacili wyliczoną kwotę trenerowi Marcinowi.

Kilka informacji od organizatora:
Organizator przewiduje udział siedmiu zespołów. Rozgrywki będą prowadzone systemem każdy z każdym. Turniej jest dla rocznika 2007 i mł. ale ze względu na krótki czas w jakim jest on organizowany nasza drużyna może grać rocznikiem starszym.
Nagrody, dwa posiłki i dużo grania. To są główne elementy wchodzące w skład niedzielnej imprezy (o których poinformował na s organizator).

Co z tymi co nie jadą do Lipian?
Chłopcy, którzy nie wezmą udziału w turnieju, przychodzą na niedzielny trening grupy czerwonej rocznika 2008/09 (15:45-17:00) na Orliku.