Zaproszenie na turniej

W ostatnich dniach dostaliśmy zaproszenie na marcowy turniej rocznika 2008/09 w Mrzeżynie. Organizatorem jest Prezes LUKS Juniora Różanki z Gorzowa Wielkopolskiego Henryk Wieczorek.

Turniej odbędzie się w weekend 10-12.03.2017 w hali. Składka na wpisowe i pobyt przy udziale 12 zawodników wyniesie około 300 zł od osoby. Będzie trzeba dodać do tego koszty transportu.

Wstępny harmonogram turnieju:
Piątek – przyjazd drużyn do godz. 18.00, zakwaterowanie drużyn, kolacja, odprawa trenerów drużyn godz. 20.00.
Sobota – śniadanie, uroczyste otwarcie całego turnieju, obiad, kolacja.
Niedziela – śniadanie, mecze półfinałowe i finałowe, obiad, wręczenie nagród.

W pierwszej kolejności zajmujemy się zorganizowaniem wszystkiego dla uczestników i opiekunów. Z trenerem pojedzie co najmniej dwóch rodziców, którzy będą sprawowali nadzór nad dziećmi. Ich pobyt będzie kosztował około 150 zł od osoby.

Trener Piotr czeka do wtorku, 7.02 na odpowiedzi Państwa.

Możliwość udziału w turnieju dotyczy chłopców trenujących w grupie zielonej i żółtej rocznika 2008/09.

Udzielając odpowiedzi czy syn może jechać na turniej proszę od razu informować czy jesteście Państwo chętni być opiekunem podczas turnieju.

Wstępna propozycja transportu:
Wyznaczeni opiekunowie (trener i dwóch rodziców) jadą własnymi samochodami. Ze składki na turniej opłacamy koszty przejazdu tych aut w dwie strony.